Bu Altcoin Yeniden Markalaşma Duyurusu Yaptı: Fiyatı Dalgalandı!

TradFi kullanıcılarını birden fazla Blockchain’deki DeFi hizmetlerine bağlamayı hedefleyen Coin98 Finance, yeni bir marka altında faaliyete göstereceğini açıkladı. Bu bağlamda altcoin projesini yeni markasının Ninety Eight olacağını duyurdu. Bu gelişmelerin ortasında token fiyatı bir rollercoaster yolculuğu yaptı.

Coin98 Finance yeni markasını duyurdu, altcoin fiyatı dalgalandı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bazı altcoin projeleri bir farklılık yaratmak adına markasını değiştirmeyi tercih ediyor. Bunlardan akıllarda kalan birisi ImmutableX’in Mutiverse’e dönüşümüydü. Son bir gelişmede Coin98 Finance de yeni bir marka altında faaliyetlerine devam edeceğini duyurdu. Bu bağlamda altcoin projesi, resmi X hesabından yaptığı açıklamaya şu şekilde giriş yaptı:

Coin98 Finance yeniden markalaştı, şirketin adı artık Ninety Eight.

Coin98, açıklamasına “Ninety Eight’in kalbinde, inşaatçıları destekleyen inşaatçılarız.” diyerek devam etti. Bunun arından Web3’ü herkes için erişilebilir hale getiren Blockchain şirketlerini kurma ve finanse etme misyonlarını vurguladı. Bu arada, ekosistemin tokeni olan C98’de bir değişiklik olmayacağını belirtti. Bu doğrultuda, tokenin Ninety Eight’in de tokeni olmaya devam edeceğini kaydetti. Bununla birlikte, ekosisteme daha fazla canlılık ve güç katmayı vaat eden C98 için yeni araçların ufukta olduğunu söyledi.

Açıklamaların ardından altcoin fiyatı dalgalı bir seyir izledi. İlk başlarda yükselişe başlayan token fiyatı sonra düşüşe geçti. Bununla birlikte, basın zamanında yeniden yönünü kuzeye çevirdi. Coin98, yazı sırasında günlük bazda %5’in üzerinde artışla 0,1873 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin projesi yeni hamlenin ne getireceğini açıkladı!

Coin98, kullanıcıların cross-chain takaslara, staking’e ve yield farming’e erişimini sağlayan merkezi olmayan bir finans çözümü. Altcoin, yeni bir etaba girerken, Ninety Eight’in bir isimden daha fazlası olacağını vaat ediyor. Bu doğrultuda, insan potansiyeline olan sağlam inançlarının üzerine inşa edilmiş bir ekosistem olacaklarını belirtiyor. Coin98, bu değişim için şu hususların altını çizdi:

Coin98 Finance” den “Ninety Eight” e yeniden markalaşma anlamlı bir dönüşümü ifade ediyor.

“98” bizim mirasımızdır.

“Ninety Eight” bizim geleceğimizdir.

“Ninety Eight”, finansın ötesindeki olasılıkları kucaklayarak orijinal kimliğimizi aşma tutkumuzu temsil ediyor.”

Artık Ninety Eight ekosistemi devrede

Altcoin projesi ‘Ninety Eight’in yolculuğunun evrimini simgeleyen önemli bir kilometre taşı olduğunu söylüyor. Bu geçişin ufuklarını genişleteceğini ve miraslarını onurlandıracağını belirtiyor. Bu doğrultuda bu hamlenin, heyecan verici bir gelecek için zemin hazırladığını kaydediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir