Teşkilat dizisinde erken veda şoku! Seyirciler onun gitmemesi için çağrıda bulundu

TRT1’in rağbet gören projelerden biri olan Teşkilat’ın vazgeçilmez oyuncuları arasında gösterilen Gürkan Uygun’un akıbeti kafaları allak bullak etti. Bilindiği üzere pek çok iddialı yapımda oyunculuk başarısını kanıtlamış olan Gürkan Uygun, Teşkilat ailesine sonradan transfer edilmişti.

Buna rağmen çok kısa bir zaman içerisinde izleyenlerin favorisi arasına giren ve her sahnesi heyecanla takip edilen Gürkan Uygun’un Teşkilat’tan gidip gitmeyeceği yakın mercek altına alındı. Hasan Atmaca ya da diğer bir adıyla Efkar karakterini üstlenen ve performansıyla seyircilerin gönlünde taht kuran Gürkan Uygun’un projeyle yollarını ayırıp ayırmadığı oldukça merak ediliyor.

TRT1’de aksiyon ve gerilimin dur durak bilmediği Teşkilat dizisinin 12 Nisan Pazar tarihli bölümünde Korkut’un, “Hasan Atmaca öldü, onu siz öldürdünüz. Ama mesele bitmedi, geride bir tanesini bile bırakmayacağım” çıkışı izleyenleri kaygıya sevk etti.

Fakat ne yapımcıdan ne de oyuncunun kendisinden konuya ilişkin herhangi açıklama gelmedi ve Gürkan Uygun’un Teşkilat’taki akıbeti şimdilik belirsizliğini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir