Survivor’da eleme adayı belli oldu! İşte dokunulmazlığı kazanan takım! Nihat yeniden sakatlandı

Dominik’te yeni bir acil durum konseyi toplantısı yapıldı. Acun Ilıcalı’nın yaptığı ankette takımların eşit olmadığı sonucu çıkmıştı. Ilıcalı “Ben böyle düşünmüyorum ama seyircilerimizin istekleri önemli ve ben de seyircilerin isteklerini yerine getirmekle görevliyim. Onların yüzde 80 üstü istekleri takımlarla ilgili bizi müdahaleye götürdü” dedi.

NİHAT SURVİVOR’A GELDİ! İŞTE NİHAT’IN KATILDIĞI TAKIM

Bugün bir daha takımların son halinden sonra seyircilere soracağım “Bu da mı değil?” diye. Ama ondan önce bir haberim daha var. Survivor kadrosunda olduğunu açıkladıktan sonra çok talihsiz bir kaza geçirerek insan üstü bir çalışma ile yarışabilecek hale gelen yarışmacıyı hepiniz biliyorsunuz. Şu anda bu konseyde şampiyonlar görüyorum. Şampiyonlar sayısını artıracağımız bir yarışmacı. Nihat Altınkaya buraya gelecek. Peki Nihat hangi takımda merak ediyorsunuz. Nihat Mavi Takım’a geliyor. Böylece Mavi Takım’daki şaöpiyon sayısı da 3’e çıkmış oldu.

AŞİL TENDONU KOPMUŞ

Kısa bir konuşma yapan Nihat “Öncelikle 12 sene sonra burada olmak heyecan verici. Çok mutluyum. Aşil tendonum koptu antreman sırasında. Sevgili Merve beni çok iyi anlar. Zor geçti, çok acılı ve yıpratıcı bir süreçti. Başarılı ve efsane yarışmacılarla yeniden biraraya gelmeyi çok istedim. Canı gönülden bütün yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim. Umarım hiçbirimiz inşallah sakatlanmayız. Buradan hayat kaynağım kızlarım Meleğim ve Ayşeme, çok seviyorum eşime de sevgiler. Tüm bizi izleyen izleyicilerimize sevgiler saygılar. Hakkımızda hayırlısı” dedi.

MAVİ TAKIM’DAN KIRMIZI TAKIM’A GEÇTİ

Bu günkü müdahaleden sonra seyircilere yeniden sorulacak. Takımlar eşit mi? diye. Yüzde 40-60 gibi kabul edilebilir bir oran olacak.

Verilen takım değişikliği kararı sonrasında Mavi Takım’dan Kırmızı Takım’a geçecek olan birinci isim Nefise oldu. Gözyaşlarını tutamayan Nefise “Öncelikle Mavi Takım’daki arkadaşlarımı çok seviyorum. Üzüldüm ama burası bireysel bir yarışma. Şu anda duygu boşalması yaşadım. Bir yandan üzüldüm bir yandan da mutluyum. Diyecek bir şey yok” dedi.

KIRMIZI TAKIM’DAN MAVİ TAKIM’A GEÇEN İSİM

Kırmızı Takım’dan Mavi Takım’a geçecek birinci isim Yağmur oldu. Yağmur “Yeni adapte oluyorum. Karşı takımdan eski arkadaşlarım da var. Böyle sürprizler oluyor ve gidip orada savaşmaya devam edeceğim.

Acun Ilıcalı’nın İnstagram hesabından bir oylama da açıldı. Bu iki takım birbirine denk mi diye soruldu.

Değişiklikten sonra Poyraz “Nefise büyük denge değiştirdi bence. Bizim takımdaki banko olarak baktığımız sayılardan biri karşıya gitti. Bizim kadınları oldukça zorlayacak. Zaten şampiyon, yeteneği belli, karşı takımın gücü oldukça arttı. Sahaya da bu yansıyacaktır. Seyircimiz artık takımlar eşit değil demeyecektir. Belki de Kırmızı Takım güçlü diyecektir” dedi.

Acun Ilıcalı “Seda ile Damla Survivor’ın en yüksek yüzdeli 2 yarışmacısı” dedi.

İşte yüzde olarak takımlara göre sıralanan yarışmacılar;

Mavi Takım bayanlar; 1-Seda, 2-Damla Can, 9-Aysu, 10-Sahra

Kırmızı Takım bayanlar; 3-Nefise, 4-Nagihan, 5-Merve, 6-Gizem, 7-Pınar, 8-Aleyna

?

Mavi Takım erkekler; 1-Ogeday, 2-Yasin, 5-Poyraz, 7-Furkan, 8-Hakan, 10-Yaman

Kırmızı Takım erkekler; 3-M.Kemal, 4-Yunus Emre, 6-Turabi, 9-Özgür

NİHAT YENİDEN SAKATLANDI

Survivor başlamadan önce aşil tendonu kopan Nihat kısa sürede kendisinin toparlayıp Mavi Takım’a geldi. Nihat ilk oyunu esnasında yeniden sakatlandı. Doktorların kontrollerü sonrası Nihat hastaneye götürüldü ve MR’a alındı. Oyun sonrası Nihat’ın sakatlığının nüksettiği duyuruldu.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Dominik’te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu 12-3 kazanan Kırmızı Takım oldu. Dokunulmazlık sembolü oyunda hiç kaybetmeyen Pınar’a verildi.

Acun Ilıcalı “Hepimiz için üzücü bir olay yaşandı. Bugün Nihat’ın olayına çok üzüldüm. Aylarca bugün için çalıştı. Açıkçası arkadaşlarımız ona bu sene gelme önümüzdeki sene gel dedi ama öyle bir kadro var ki bu kadronun içerisinde olmam lazım dedi. İlk teklifi götürdüğümüz yarışmacılardan biriydi. Zaten Survivor’a hazırlanırken sakatlandı. Daha sonra aynı sakatlığı da bugün yine geçirdi. Biz yaklaşık 4 saat içinde uçağa bindirmeyi başardık. Yarın İstanbul’da olacak. Nihat için çok çok üzgünüz. Kendisine geçmiş olsun diyoruz. Allah daha büyük sorunlar vermesin” dedi.

İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Konsey’de yapılan oylamada 7 oy Hakan’a 7 oy da Yaman’a çıktı. Böylelikle iki isim de eleme adayı oldu. Oylama sonrası açıklama yapan Hakan “Bekliyordum. Performans olarak bir düşüşteyim şu an. Herkesle iyi geçinsek de belirli gruplaşmalar var. Benim için Survivor adımın çıktığı zaman başlar. Bu bir tehdit değil belki de kendimi bulmam için. Yeni bir dönem benim için başlıyor” dedi. Yaman da kısa bir konuşma yaptı ve “Biz adada sohbet ettiğimizde Hakan Abi bana seni yazmayacağım rahat ol demişti. Beni yazdı galiba kendisini yazacak hali yok. Bunu biraz değişik buldum. Burada savaşmaya geldim korkmuyorum. Bu ikinci oluyor 3 de olur 4 de olur fark etmez abi” dedi.

?

TAKIM KAPTANI BELİRLEDİ

Kurallar gereği kimin aday olacağına kimin duelloya çıkacağına karar verecek isim takım kaptanı. Ve takım kaptanı da Seda olduğu için kararı Seda verdi. Seda performansı öne sürerek Yaman’ın ismini söyledi. Seda “Üzülerek söylüyorum ve keşke bana kalmasaydı bu seçim” dedi. Bu durumda birinci aday Yaman oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir